14 Replies to “wakacje, wakacje, wakacje…”

 1. Wakacje w tak pięknym otoczeniu muszą być udane:))) Pole słoneczników wspaniałe! W odróżnieniu od Ewy przypomniały mi one wycieczkę do Francji…tam również obserwowaliśmy całe pola słonecznikowe. Kochana Dominiko, wszystkie Twoje zdjęcia są cudne, ale najbardziej urzekło mnie to ostatnie. Może dlatego, że jest takie nostalgiczne. Żal wakacji, ale póki co jeszcze możemy cieszyć się słońcem i ładną pogodą. Ściskam Cię najmocniej:)))

  1. Goście powiesili swoje kapelusze na haczykach, na tarasie. Razem z hamakiem – krzesłem stworzyły udaną kompozycję. Jak tylko zobaczyłam ten obrazek, to od razu popędziłam po aparat. Uściski kochana Genevieve!

  1. Karolinko, o ile dobrze pamiętam byłaś u nas w Siedlisku w pierwszym roku naszej działalności agro, czyli 4 lata temu. Od tamtej pory sporo się zmieniło, drzewa i krzewy podrosły, kwiaty się rozprzestrzeniły. Nie zawsze nad tym moim ogrodem panuję, ale to przecież leśny ogród…
   Pozdrawiam serdecznie!

 2. U Ciebie Dominiko jeszcze wakacyjnie i letnio, kwiatowo i zabawowo, błękit wody i nieba. Radość dzieci i wypoczynek dla dorosłych. I dobrze bo u nas …… już jakby jesiennie

 3. Ale u Ciebie słonecznie. Dzięki, bo dzisiaj właśnie za oknem siąpi, przydała mi się taka energetyzująca dawka. Ostatnia fota mistrzowska.
  Buziaki serdeczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *