7 Replies to “cisza nad jeziorem”

  1. Jak zawsze kadry cudne. Oj cicho i na Mazurach. I piękna pogoda, ja natomiast utknęłam na dobre w kuchni i produkuję różne smakołyki na zimę. Właśnie pasteryzuję leczo z cukinią i ziołami, zrobiona sałatka z kapusty z kolorowymi warzywami i wygląda smakowicie (jest b. smaczna, bo próbowałam !!), nalewka z melisy czeka na etykietę i wiele słoików z syropem melisowym, dżem gruszkowy z imbirem i mirabelkowy z odrobiną rumu. Uwielbiam te widoczki lata zamkniętego w słoiczkach.
    Buziaki Dominiko, gorące podwójnie, bo słoneczko praży

  2. Dominiko! Co byś powiedziała na warsztaty fotograficzne? Myślę,że byłabyś wspaniałą instruktorką! Taką umiejętnością powinnaś sie podzielić:) Twoje zdjęcia są piękne. ZAWSZE PIĘKNE.Serdecznie Cię pozdrawiam:)

  3. Sfotografowałaś ciszę. Trudna sztuka. W tej ciszy słychać jak chmury suną po niebie i miękko spadają pierwsze liście. Pozdrawiam Dominiczko.

  4. Jaki spokój emanuje z tych zdjęć. W jeziorze pięknie się odbija niebo…chciałoby się posiedzieć nad brzegiem i posłuchać tej ciszy…Pozdrawiam Cię Dominiko najserdeczniej i życzę przyjemnego tygodnia:)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *