26 Replies to “wiosenny popas”

   1. Oj to świetnie, może i ja, choć do emerytury mam daleko, jeszcze spróbuję…? Dopiero teraz zauważyłam ten wpis, przepraszam!Piszesz „u nas” w jakiej stadninie?

 1. Jakie zadbane, zadowolone i swobodne. Miło popatrzeć bo mieć na własność to duży obowiązek. Ale bardzo chciałabym i zawsze wolno mi marzyć

  1. to prawda, koniki zadbane, zadowolone.. na wsi biegają, choć ich właściciel „miastowy”, ja kakże chciałm bardzo mieć koniki u siebie… ale nadmiar obowiązków związany z ich bytowaniem mnie przeraził… i podziwiam sobie sąsiedzkie konie…:-)))

   1. to prawda, dobry sąsiad to skarb… a Ty zmieniłaś swój nick?

   2. Trochę się rozdokazywałam z wiosną więc i nick swobodniejszy. Tak narazie.

 2. Te piękne zdjęcia przypomniały mi lata dzieciństwa kiedy zbierałam widokówki z końmi, tak bardzo chciałam mieć konia. Zawsze przekonywałam rodziców, że przecież mogę go trzymać na balkonie 🙂 Cóż dzieci mogą sobie dużo wyobrazić. Koń to dla mnie symbol swobody, harmonii ruchów, wolności i jedności z naturą. Są zachwycające. I te oczy 🙂 Oj, pogalopowałabym gdzieś w nieznane, by poczuć wiatr we włosach.

  1. tak, z ich wyrazistych oczu można wiele wyczytać…, a co do galopu, to wszystko przed Tobą Małgosiu… 🙂

 3. Pięknie się prezentują…zwłaszcza na tym pierwszym zdjęciu…Konie to bardzo mądre i delikatne zwierzęta…zawsze budzą we mnie czułość…Pozdrawiam Dominiko i przesyłam uśmiech:)))

 4. Dominiko, piękne te konie:) Można patrzeć i patrzeć:)Dziękuję za odwiedzinki i Tobie też życzę słonecznej majówki. Przepraszam za swoją nieobecność. Brakuje mi czasu, jeszcze trochę i wrócę do blogowania.Pozdrawiam cieplutko Dominiko.

  1. Witaj Marysiu, miło mi, że znowu jesteś..:-))), ja także teraz mam mniej czasu na blogowanie… pozdrawiam serdecznie

 5. konie to chyba najpiękniejze zwierzęta świata. Jednym z moich marzeń jest nauczyć się jeździć na koniu. Tylko czy mój kręgosłup by to wytrzymał:)

  1. Rut, jeśli to Twoje marzenie… to koniecznie je zrealizuj, a ktęgosłup na pewno sobie poradzi :-)))

 6. Piękne te konie Dominiko, myślałam, że są Twoje, ale z komentarzy dowiedziałam się, że nie. Myślę, że wszystkie zwierzęta są piękne, gdy żyją na wolności zgodnie ze swoja naturą i jak te konie z mądrą pomocą człowieka. Zwierzęta hodowlane nie mają szansy aby je podziwiać, nie są piękne, mało tego, często są brudne i śmierdzące i nikt się nimi nie zachwyca. I to właśnie mnie boli, ta niesprawiedliwość … :(((Pozdrawiam Cię Dominiko serdecznie. :)))

  1. Konie są piękne, to prawda, żałuję, ale nie są moje… obowiązek, koszty nabycia i utrzymania… oraz inne przeszkody powodują, że tylko przyglądam się konikom w sąsiedztwie, ale i to mnie cieszy :-))) Tak jak Ty Rozyno współczuję wszystkim zwierzętom żyjącym w niewoli i złych warunkach… masz rację to strasznie niesprawiedliwe. Pozdrawiam serdecznie :-)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *