20 Replies to “…w moim leśnym ogrodzie…”

  1. mój ogród jest trochę dziki… ale myślę, że wymuskany, o miejskim charakterze, by tu w lesie nie pasował.. pozdrawiam :-)))

 1. Bajecznie u Ciebie, Dominiko. Bajecznie wiosennie, aż chciałoby się zatańczyć w promieniach słońca i śpiewać z ptakami. Malowniczo.

 2. Piękne są te małe, różowe szyszki….a ja codziennie spoglądam na swój modrzew i niestety nie zauważyłam tam ani jednej takiej szyszki…Cudne zdjęcia Dominiko…Pozdrawiam gorąco:)))

  1. tylko na niektórych modrzewiowych egzemplarzach takie szyszki można podziwiać… ale jaki jest klucz? trzeba będzie rozwiązać zagadkę… pozdrawiam i pięknego, słonecznego dnia życzę :-))))

 3. Widzę Dominiko, że juz się w Sumówku też zazieleniło 🙂 u Ciebie zacisznie i kwiaty juz kwitną, ciekawe czy u mnie też Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia :-))

  1. Witaj Magda :-))) u Ciebie to jest dopiero szaleństwo kwiatowe… przechodziłam tam chyba w niedzielę i widziałam różne cuda… do miłego zobaczenia :-)))

 4. Jak to w naturze, tam wszystko pasuje. I żółte z różowym, i suche z żywym, i pies z kotem – i My solo i w parach, i dzieci i starki ….

 5. Dominiko, jak zwykle wszystko śliczne, a jak spojrzałam na Twoją Zorkę, to tak mi się miło zrobiło i przez chwilę wydawało mi się, że ją znam osobiście, a nie tylko ze zdjęcia …Pozdrawiam Cię Dominiko. :)))

  1. Rozyno, wiesz to jest bardzo dobry pomysł, abyś osobiście poznała Zorkę… a przy okazji mnie także…. może kiedyś przyjedziesz do mojego siedliska? :-)))))

   1. Ale Dominiko … stop … już nic nie mówię …Pamiętasz Dominiko jeszcze tę piosenkę :Wszystko się może zdarzyć,gdy głowa pełna marzeń,gdy tylko czegoś pragniesz,gdy bardzo chcesz,Wszystko może zdarzyć się.Wszystko się może zdarzyć,gdy serce pełne wiary,gdy tylko czegoś pragniesz,gdy bardzo chcesz,Wszystko może zdarzyć się.Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. :)))

   2. Piękna jest ta piosenka.. dzięki za jej przypomnienie… a jeśli to jest Twoje marzenie, to akurat nie jest trudne do zrealizowania, prawda?

 6. Te „żabie oczka” zawsze mnie rozczulaja, bo przypominają mi ogród przy rodzinnym domu. Teraz tez je mam ale chyba jeszcze nie kwitną ? Idę sprawdzic :-)))). Piękny modrzew, Dominiko, juz jest w pełnej krasie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *