świąteczne akcenty

 

…zdrowych, spokojnych, radosnych, słonecznych, refleksyjnych, wiosennych … pięknie przeżytych  wielkanocnych dni… serdecznie życzę 🙂  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 Replies to “świąteczne akcenty”

  1. Tajemnicza Alicjo S. chyba wiem kim jesteś… zwierzaki zachwycone pozdrowieniami … podają łapki, a ja serdecznie dziekuję, pozdrawiam i życzę miłej wycieczki :-)))

 1. Jajeczka wielkanocne na drzewku-cudo…:))) Dominiko, jesteś mistrzynią klimatu….i smaku…mazurek też wygląda przepysznie:))) Dziękuję za piękne życzenia i wzajemnie: pogodnych, radosnych Świąt Wielkanocnych dla Ciebie i całej Twej Rodzinki:-)

  1. Kochana Genevieve bardzo, bardzo dziękuję… a Ty miałaś odpocząć od komputera, patrzeć tylko i wyłącznie na zieleń… więc tego właśnie życzę Tobie przez najbliższych kilka dni… zieleni, słońca, spokoju, odpoczynku… dla Ciebie i Twojej Rodziny..

 2. Dzięki i Tobie wzajemnie życzę wesołych, kolorowych i pełnych miłości świąt Wielkanocy. :)))) A pomysł z drzewkiem rewelacyjny :)))))

 3. Dominiko zdążyłam, jeszcze przecież Święta trwają, czarodziejskie Święta. Z jajkami na drzewie i kaczuszką, która nie wiadomo jak tam wlazła.:))) Wszystkiego dobrego miła Dominiko, niech radość będzie z Tobą i z Twoimi bliskimi. Bądźcie wszyscy zdrowi, :)))

  1. Witaj Rozyno, mam nadzieję, że wypoczęłaś przez Święta… Tobie także wiele zdrowia i pomyślności życzę… :-)))

 4. Cudownych świąt życzę, niechaj potrwają jeszcze kilka dni.Jajka na wierzbie – rewelacja.Pozdrawiam serdecznie -jolanda z jo-landii mazurskiej krainyPS. Na Mazurach pewnie też pięknie, ale ja świętuję w Warszawie. Pola pełne nadziei cudowne, ileż to odcieni …

  1. Masz rację Jolu, niech Święta trwają… aż do majówki… piękna pogoda spacerom i odpoczynkowi na powietrzu sprzyja.. stoły się uginają… świętujmy więc jeszcze trochę ;-)))

  1. Witaj Morgano… ja również.. a nadchodzące dni zapowiadają się niezwyle interesująco… czego i Tobie żyvczę :-)))

 5. Niech atmosfera przebudzenia, ciepła i radości nie odchodzi wraz ze Świętami, ale otacza nas w kolejnych dnia zmagania z codziennością i nadmiarem obowiazków. Pięknych, kolejnych dni 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *