Ferie zimowe w Leśnym Siedlisku

Niedaleko Brodnickiego Parku Krajobrazowego, w którym położone jest nasze Leśne Siedlisko znajduje się równie piękny i urokliwy Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy. Parki te warte są odwiedzenia o każdej porze roku, także gdy sypie śnieg i ściska mróz. Razem z naszymi Gośćmi i Przyjaciółmi wybraliśmy się do Stajni Małe Leźno położonej właśnie w Górznieńskim Parku. Tu, zarówno na dużych i małych Gości czekały atrakcje w postaci wyciągu tubingowego.

Oprócz toru, który  wywołuje uśmiech szczęścia i ekscytacji na niejednej twarzy, warto jest przejść się po Stajni w poszukiwaniu kolejnych wrażeń.

 

10 Replies to “Ferie zimowe w Leśnym Siedlisku”

 1. Dzień dobry Dominiko ! Najbardziej podoba mi się wyciąg tubingowy. Myślę, że dorośli też mogą sobie tym pozjeżdżać ? To lepsze niż sanki, bardziej wygodne i chyba trochę miękkie. Zwierzęta też bardzo ciekawe i różnorodne. Czy te mniejsze koniki to kuce ? A co to za ptak, który ma rozłożone skrzydła ? Pięknie jest tam wszystko urządzone, a w obecności śniegu jeszcze bardziej przykuwa uwagę.
  Pozdrawiam Cię Dominiko kochana bardzo serdecznie i jak zwykle całuski przesyłam. 🙂

  1. Witaj Zyto 🙂 oczywiście także i dorośli śmigają na torze. Im zawodnik cięższy, tym szybciej jedzie. Fotele – opony są wygodne, a na samej górze strasznie wieje. Tak, te mniejsze konie to kuce, a ptak, jak domniemywam, to indyk. Bardzo podobały mi się postacie wyrzeźbione z drewna, stoją w różnych miejscach tego sympatycznego miejsca.
   Zyto kochana, bardzo serdecznie Cię pozdrawiam i ściskam, buziaki 🙂

 2. Widzę, że jak zwykle jesteś na bieżąco w okolicznych atrakcjach. I to niedaleko bo widzę na mapie, że zaledwie około 38 km. Latem też można korzystać. Fajna sprawa.
  Chociaż widzę na zdjęciach, że śniegu dużo mniej niż
  u nas.
  Pozdrawiam

  1. Cześć Maćku 🙂 prześledziłeś trasę, jak zwykle jesteś perfekcyjny :–)) Dokładnie z toru można korzystać przez cały rok. Może też spróbujesz? A śniegu coraz mniej, topnieje, zima odchodzi..?
   Pozdrawiamy serdecznie :-))

 3. Na takich pontonach zjeżdżałam nie raz w wodnych rynnach ale przecież śnieg to też woda. A trójnóg nad ogniskiem to moja ulubiona atrakcja, nie tylko zimą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *