15 Replies to “świątecznie, wiosennie…”

 1. Życzę Wam Kochani na jutrzejsze śniadanko słoneczka po takiej „tyrce”.Jest pięknie ,wszystko gustownie dopieszczone…..Najbardziej cieszę się,że jest suszarnia na grzybki.
  Jutro pokażę te cudeńka mojej synowej bo Ona też pedantka i estetka w każdym calu.Pewnie się ucieszy,że jej „czupurek” jest widoczny :-))
  Moc życzeń dla wszystkich zgromadzonych przy wielkanocnym stole.Buzieczki:-))

  1. Dziękujemy bardzo :–)) „tyrka” była, zmęczeni jesteśmy, odpoczniemy dopiero po świętach, ale oprócz zmęczenia, które zaraz minie, przede wszystkim jest radość.
   „Czupurek” jest uroczy, tak jak i jaja – dzięki wielkie :–))
   Pozdrawiamy Was serdecznie !

 2. Radosnych Świąt Wielkanocnych i odpoczynku po intensywnych przygotowaniach życzę Tobie Dominiko i Twojej Rodzinie. WESOŁEGO ALLELUJA!!!!

  1. Dziękuję bardzo :–)) dzisiejszy dzień był piękny, prawdziwie wiosenny, okraszony ciepłym wieczornym deszczem, biegania było trochę, ale daliśmy radę :–))
   Swiąteczne pozdrowienia !

 3. Wszystkiego najlepszego z okazji Swiat , spokojnych ,radosnych i rodzinnych chwil spędzonych w czasie tego pełnego nadziei i piękna czasu
  Pozdrawiamy
  Małgorzata i Witek

 4. najlepszego z okazji Swiat , spokojnych ,radosnych i rodzinnych chwil spędzonych w czasie tego pełnego nadziei i piękna czasu
  Pozdrawiamy
  Małgorzata i Witek

 5. Witaj Dominiko po przerwie. Umknął mi Twój blog na jakiś czas, ale już się przyłożyłam i znalazłam. Zafundowałam sobie długie nadrabianie zaległości. Pięknie jak zawsze.
  Pozdrawiam serdecznie

 6. Wspaniały pomysł i perfekcyjne wykonanie. Dominiko, gratuluję ! Coraz większą mam ochotę zobaczyć Twoje gospodarstwo na własne oczy :-). Uściski !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *