nadeszła zima

Nadeszła zima, ziemia i niebo przybrały mlecznobiały kolor, a lekki mróz nadał temu śnieżnemu kolorytowi  wyraźnego charakteru.

Skoro zima się rozgościła, trzeba korzystać z jej uroków, czerpiąc radość z każdego dnia. Śniegu jest akurat tyle, że śmiało wskoczyć można w narty biegowe.

W moim wykonaniu bieganie na nartach przypomina raczej człapanie, ale sprawia mi to wielką frajdę :–)) Zapraszamy do Siedliska, zwłaszcza Tych, którzy zimą Sumówka jeszcze nie widzieli…

24 Replies to “nadeszła zima”

   1. Poznałam, chociaż raz tylko widziałam Twój cień na szybie.

 1. Witaj Dominiko!!!Pięknie tam u Ciebie!Bielutko,czyściutko i tak jakoś cicho i spokojnie…I ta uśmiechnięta buzia! Wszystkiego dobrego życzę.

 2. codziennie w telewizji pokazują mi, że u nas pada śnieg. a tymczasem spadł we czwartek i leży.
  zimno tylko okropnie, bo wiatr i temperatura odczuwalna bardzo niska.
  niestety nie da mnie zimowe wycieczki.
  zresztą zima to zło konieczne, niestety.
  ja jestem ciepłolubna.
  uściski

  1. Mróz jest coraz większy, a śniegiem sypnęło, jak mówisz w zeszłym tygodniu. Też ciepłolubna jestem, ale staram się dostrzec w zimie coś optymistycznego i udaje mi się to :–) Serdeczności!

 3. Pięknie wyglądacie na tych biegówkach wśród tej bieli, ośnieżonych leśnych duktów i drzew.
  Uwielbiam takie klimaty -:))
  Nareście u nas od paru godzin zobaczyłam pierwszy śnieg tej zimy i powiem Ci Kochana,że cieszę się jak dziecko .
  Moc buziaczków posyłam !

  1. A więc i u Was posypało śniegiem :–) Alutko, codziennie robimy dłuższy dystans na biegówkach, wracam zmęczona okrutnie ale bardzo zadowolona :–) Prawdę mówiąc to czekam aby jeszcze sypnęło, bo skoro jest mróz to zawsze lepiej go znieść gdy leży śnieg, no i kulig mi się zamarzył :–) Uściski dla Was :–)

 4. Zima dopiero się rozpoczęła i niebawem Dominiczko ziści się Twoje marzenie o sannie … a ja będę podziwiała fotki jakie zamieścisz :-)Pa !

 5. Piękna taka zima, muszę to przyznać, chociaż jej nie lubię. Tegoroczne opóźnienie bardzo mi odpowiadało, tymczasem już dzisiaj za oknem biało.
  Miłych biegów po śnieżnej bieli życzę.

 6. Witam serdecznie, życzę samych serdeczności w nowym roku. Piękne to Pani miejsce, aż chce się żyć !!! Pozdrawiam, mk.

 7. Kochana Dominiko, zima u Ciebie jest zawsze prześliczna i gdybym mogła, to wskoczyłabym przez monitor do Ciebie, aby też poczuć to piękno:))) Urocza z Ciebie narciarka i myślę, że radzisz sobie świetnie na tych nartach. Życzę Tobie i wszystkim Gościom dużo przyjemności z tego „białego szaleństwa”, pozdrawiam bardzo gorąco:-)

  1. Witaj :–) cieszę się bardzo, że przypadek zaprowadził Ciebie właśnie do Siedliska, biegówki okazały się skuteczną terapią na wszelkie dolegliwości :–) Serdeczności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *