18 Replies to “na nieba szarego tle”

 1. Wpadam do Siedliska, choć nie zawsze to potwierdzam kom. Lubię Twoje , Wasze zdjęcia a przy serii : Zorka i zakochane jamniki mozna dopisać tyle „sprytnych” komentarzy z uśmiechem. Krótkie puenty a ileż treści. DZIEKI II!!!ps kilka moich wpisów nie zakodowało, zdarza się

  1. Dziękuję serdecznie nie tylko za wirtualne odwiedziny :-)))))) obserwować zakochane jamniki w suni owczarka niemieckiego to niezwykła przyjemność, Max pewnie trochę tęskni…. nie tylko za Zorką. Dziękujemy :-))))))), link do chlebowych wypieków prześlę niebawem, pozdrawiamy serdecznie!

 2. I już po żniwach…Piękne zdjęcia, Dominiko…takie romantyczno-nostalgiczne…Bo choć pogoda prześliczna, to przecież lato pomału się kończy…Pozdrawiam Cię gorąco i życzę dużo słoneczka:)))

  1. Jeden rozdział się kończy, a następny rozpoczyna.. a pogoda i krajobraz są tylko tłem prawdziwego życia. Gorące pozdrowienia :-)))

 3. Snopy nowej generacji są równie malownicze jak te dawne;), a Twoje fotografie jak zwykle mistrzowskie. Czy myślałaś, żeby wydać album? Pozdrawiam serdecznie;)***

  1. Witaj Tsugumi :-)))) miło, że znowu jesteś. Bele zboża są niezwykle malownicze, z sentymentem wspominam te dawne… O albumie czasami myślę i na tym się kończy…. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :-))))

   1. Jestem cały czas, tyle że nie zawsze komentuje, bo brakuje mi słów zachwytu :))) a o albumie będę przypominać aż do skutku i już zamawiam z autografem Autorki :)*

   2. Dzięki Tsugumi, ale to zbyt wiele komplementów… Serdeczności przesyłam 🙂

 4. Bele słomy na polach to wdzięczny temat do zdjęć. Juz ich nie zrobię, bo Twoje sa piękne i niezwykle malarskie – i do tego z jeziorem w tle.Popatrzę sobie :-)))

 5. Witaj Dominiko, piękne jak zawsze Twoje ujęcia zdjęć. Cudne krajobrazy, ciekawie wyglądające bele i cudne słoneczniki:) Pozdrawiam serdecznie:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *