szaraczki, nie takie znowu szare

W tym roku mam niebywałe szczęście do zajęcy, spotykam je prawie na każdym spacerze. Dzisiaj zające opanowały Leśne Siedlisko, to istne oblężenie, gdzie się nie ruszę… tam zając…
  
…jest przemiła ogrodniczka czekająca, aż zakwitną tulipany..
… 
…jest utalentowany artysta – malarz, od samego rana tworzący swe dzieła…
… 
…jest zakochana para, która świata poza sobą nie widzi
(no, przynajmniej ona ;-))
… 
…jest też zwariowany, uśmiechnięty zając kameleon…
… 
…tylko co robi tutaj ta kaczka?
… 
…i ta druga??
Zdrowych, radosnych, spokojnych Świąt, umiarkowania w jedzeniu 
i piciu, długich spacerów w promieniach wiosennego słońca życzą wszyscy mieszkańcy Leśnego Siedliska 🙂
…  

26 Replies to “szaraczki, nie takie znowu szare”

 1. Dominiko, dużo gości przybyło do Ciebie w ten przedświąteczny czas, myślę, że do pomocy będą chętni, bo jak widzę jedna zającówna nawet fartuszek założyła. :))) Dominiko, dziękuje za życzenia, które odwzajemniam jak tylko mogę. :))) Dobrych Świąt dla Ciebie i Twojej rodzinki i oczywiście dla moich dobrych, przemiłych znajomych, czyli Zorki, Kici i Milusia. Myślę, że Zorka nie przegoni kaczuszek …Trzymajcie się wszyscy ciepło i Wesołych Świąt dla całego siedliska. :)))

  1. Rozyno masz rację, Zającówna w fartuszku okazała się niezwykle pomocna 😉 Zorka z kaczkami jest w jak najlepszej komitywie, zresztą z zającami również. Miłego tygodnia życzę 🙂

 2. Kochana Dominiczko ! Pięknie i wiosennie u Ciebie jak zwykle a,że zajączki opanowały Wasze Siedlisko nie dziwi nic…;))Zakochana parka urocza, a co do kaczuszek,jak to zwykle bywa u kaczuszek…, osobiście wolę pisklaczki kurczątek. Stokrotki i bratki wypełniły całą oprawę wiosennej aury świąt wielkanocnych.Nasze życzenia dla Was: Pisanki skradły słońcu kilka złotych promieni,teraz ich jasny blask niech Wasz dom rozpromieni.Z życzeniami,aby wiosenna radość zagościła w Waszym domu w czasie tych świąt wielkanocnych.P.S. U nas na południu zagościła zimnia narazie w deszczu,ale jutro pewnie sypnie białym puchem. Dzisiaj odwiedzając i przystrajając groby naszych najbliższych,normalnie mnie trzęsło z zimna,ale gorąca herbatka z cytrynką u Mamci rozgrzała nas na maxsa…:))

  1. Alutko, dziękuję za piękne życzenia, słonko na szczęście nas nie zawiodło i choć rano w pierwszy dzień Świąt śnieg zobaczyłam, to jednak wiosna zwyciężyła i piękną pogodę nam przyniosła. Całusków moc!

 3. Dominiko, u Ciebie jak zawsze cudne aranżacje, więc nic dziwnego, że te zajączki tak lubią Twoje Siedlisko…i jak widać, nie tylko zajączki:))) Przyznam się, że ja też chętnie zmieniłabym w takiego szaraczka, aby móc przycupnąć sobie u Ciebie w ogródku:))) Dziękuję za piękne życzenia i wzajemnie…życzę Ci ładnej pogody, aby ten świąteczny spacer był naprawdę udany:))) Przesyłam ucałowania:-)

  1. Genevieve, ryzykowna byłaby to zamiana, chyba że w magicznego zajączka 😉 Dziękuję serdecznie za miłe słowa, życzenia się spełniły, pogoda choć zmienna, to jednak piękna była. Pozdrawiam wiosennie 🙂

 4. Brakuje tylko Czekoladowego Zajączka 🙂 Chyba nawet miałby szansę przetrwać w dobrej kondycji przebywając na zewnątrz 🙂 Ciepłe życzenia z pięknych gór dla całego Kolorowego Siedliska ślemy!!!

  1. Czekoladowy też był, tyle że o nim zapomniałam i w kuchni sobie pozostał, do zdjęć nie pozował, do tej pory sobie kica, nikt go jeszcze nie ustrzelił. Pozdrawiamy piękne góry i Was 🙂 oczywiście :-)))))

 5. Ach, to u Ciebie ukryły się te słynne kaczki-dziwaczki ;-))). Nasze Siedlisko życzy Waszemu Siedlisku przemiłych, rodzinnych Świąt :-)) !I ciepłej wiosny !

  1. Zające wciąż jeszcze są, kaczki – dziwaczki wydziwiają wielce, jak to one. Wiosna cieplutka nadeszła, dzięki Aniu!

 6. Dominiczko, niech ten czas Świąt Wielkiej Nocy będzie pełen kolorów, smaków, oddechów. Niech rozpromienia się w płatkach bratków. Cudowności świątecznej aury! Uściski.Małgosia

 7. Faktycznie widzę ze w siedlisku już wesoło i wiosennie..niezła kolekcja..pogodnych świat Ci życzę Dominko:))

 8. Dominiczko kochana!Wszystko piękne i cudowne! I zajączki i kaczuszki i bratki w doniczkach przybrane palmami i życzenia, zwłaszcza te o spacerach w słońcu.Dla Ciebie przesyłam najpiękniejsze życzenia wszelkiego spełnienia.

 9. To jest boskie!!!! :))) Super przystroiłaś Siedlisko, Dominiko:) Wielkie brawa za pomysł. Niech się Wam darzy wszystko co najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *