ten zegar stary

…gdy ten zegar stary razy dwanaście wybije, gdy Nowy Rok się rozpocznie, znowu jak co roku, będziemy życzyć sobie nawzajem, tego co najważniejsze…
…co roku jesteśmy przecież pełni nadziei i wiary, że nasze pragnienia, marzenia i życzenia się spełnią, zrealizują, szczęście przyniosą…
  
  
  
  
  
…życzę Wam w tym Nowym Roku tego co najważniejsze, zdrowia, miłości, radości, oby troski i zmartwienia Was omijały, a dobre myśli, wieści i pozytywne zdarzenia obfitowały w Waszym życiu, sercach, domach…
...szczęśliwego Nowego Roku!!!…
  
  

32 Replies to “ten zegar stary”

 1. Dominiczko, niech ten zegar stary wybija jedynie dobre chwile, niech nie gaśnie ciepło kominka wypełniające dom i serca. Pełnego radości, dobrych ludzi i dni wartych prawdziwego przeżywania w Nowy Roku życzę z całego serca 🙂

  1. Małgosiu, serdecznie Ci dziękuję, Tobie życzę wielu wspaniałych podróży, nie tylko literackich, pozdrawiam ciepło :-)))

  1. Życzę Ci wobec tego, abyś w tym roku kominkowy plan zrealizowała i przy swoim kominku takim, jak u „Ciebie przy kominku”, usiadła 🙂

 2. Wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku ! Gości tylu, by zapewnili byt ale pozwolili cieszyć się latem; zdrowia żelaznego i uśmiechu codziennego, radości z tego miejsca, w którym żyjecie. Serdeczne uściski !

  1. Dziękuję Ci Aniu serdecznie, Tobie życzę tego samego, trafnie uchwyciłaś, pogodzenie obecności wielu Gości i radości z lata płynącej… ciesz się Aniu swoim pięknym Siedliskiem :-))) pozdrawiam noworocznie:-)))

 3. Życzę Ci, aby ten nowy rok był najszczęśliwszym w Twoim życiu. Abyś potrafiła realizować najskrytsze marzenia i korzystać z każdego dnia w pełni 🙂

  1. Witaj Agato, cieszę się bardzo z Twojej tutaj obecności, naprawdę jest mi bardzo miło :-))) Tobie również spełnieni marzeń 🙂 pozdrawiam serdecznie

 4. Kochana Dominiczko ! Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość,miłość, pomyślność,zdrówka wspaniałego i spełnienia marzeń,a gdy się one już spełnią, niech dorzuci garść mowych marzeń,bo tylko one nadają życiu sens !!!Do Siego Roku Wam kochani życzymy;)

  1. Alutko kochana, dziękuję Ci bardzo za piękne życzenia. Tobie życzę wielu wspaniałych wędrówek i odkrywania wspaniałego świata przyrody, a przy okazji rejestrowania tego, ale już nie boso, w mrozie, na balkonie 😉 Uściski przesyłam :-)))

  1. Twierdzą, że są zadowoleni, a to dla mnie najpiękniejszy prezent..:-)) Kurko, Tobie również wielu zadowolonych i sympatycznych Gości życzę :-)))

 5. Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku 2012 z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!!!

  1. Clisho, jak pięknie napisałaś, dziękuję Ci bardzo :-))) Tobie życzę światełka w tunelu, oby oświetlało, Twoją drogę:-))) Buziaki!

 6. Dominiko, wszystkiego naj, naj, naj w nadchodzącym roku! Zdrówka, pogody ducha każdego dnia, pięknych okazji do zdjęć 🙂 to ostatnie trochę przewrotne życzenie bo wtedy nam, Twoim czytelnikom sprawisz wiele radości! Pozdrawiam sylwestrowo – noworocznie!

  1. Dziękuję, dziękuję serdecznie :-))) Życzę Ci kochana radości wielkiej z Twoich Pociech, wielu efektownych dzieł, które tworzysz, no i żeby morze stało się cieplejsze ;-))) Pozdrawiam !

 7. Szczęśliwego 2012 tego, zdrowia i radości. Niech Ci życie smakuje, niech Cię świat zachwyca – tak jak dotychczas

  1. Krystynko miła, bardzo Ci dziękuję 🙂 a ja życzę Ci aby wszystkie Twoje chatki i wieczne podróże zachwycały Cię nieustannie 🙂

 8. Kochana Dominiko…piękne obrazki i życzenia też…dziękuję serdecznie:))) Życzę Ci wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń oraz samych szczęśliwych dni w tym Nowym Roku!

  1. Genevieve kochana, dziękuję bardzo 🙂 życzę Ci aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia i oczekiwania z Nowym Rokiem związane, podróż, którą planujesz, wielkie wydarzenie, które ma nastąpić… wszystkiego najlepszego :-)))

  1. Tsugumi, dziękuję, dziękuję z całego serca najwdzięczniej jak potrafię :-))) Tobie również tylko i wyłącznie pięknych, radosnych, słonecznych dni życzę :-)))

 9. I wybił zegar dwanaście razy i Nowy Rok nam nastał. Życzę Ci Dominiko samych dobrych dni w tym Nowym Roku. Niech będzie dla Ciebie i Twoich najbliższych łaskawy i obdaruje Was wszystkim najlepszym co ma. :))) Bądźcie wszyscy zdrowi. :)))

  1. Rozyno kochana, pięknie dziękuję :-))) Życzę Ci wielu wspaniałych dni, pełnych spokoju, ciepła i radości, obyś była szczęśliwa i uśmiechnięta :-))) Buziaki noworoczne przesyłam 🙂

  1. Serdecznie dziękuję :-))) Tobie Ellu również życzę udanych, pełnych humoru i optymizmu dni, które Nowy Rok nam przyniesie :-)))

 10. Dominiko! Niech się spełnią te wszystkie piękne życzenia. Niech radość i szczęście wypełnia Twoją piękną duszę. Życzę Ci wszystkiego naj…

  1. Witaj Karolino, dziękuję za życzenia i za to że zaglądasz do Siedliska:-))) Tobie oraz Twoim najbliższym radości, słońca, serdeczności wszelakiej w Nowym Roku życzę :-)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *