idą Święta…

Kochani,  życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych

Świąt Bożego Narodzenia.

Życzymy Wam abyście te Święta spędzili tak, jak sobie wymarzycie.

Może w gronie rodzinnym jedząc karpia, śledzie i pierogi,

może gdzieś daleko w ciepłym kraju odpoczywając na leżaku,

może w górach lepiąc bałwana i na nartach śmigając,

a może gdzieś na skraju lasu..

Zatem własnego skrawka nieba życzymy,

oraz samych szczęśliwych chwil w nadchodzącym roku.

Dominika i Tomasz

18 Replies to “idą Święta…”

 1. Kochani, piękne życzenia 🙂 oby święta były takie … wymarzone, z zapachem choinki i pierników, przy ciepłym kominku, w miłej rodzinnej atmosferze 🙂 a do tego wszystkiego przydałby się choć trochę świeżego, czyściutkiego śniegu 🙂

  Pozdrawiamy serdecznie
  Magda i Janek

  1. OO o właśnie, takie Święta piernikowe mi się marzą. Las i zapach choinki jest, w kominku ogień płonie, bliscy prawie wszyscy na miejscu.. tylko tego śniegu brakuje. Serdeczności!

 2. Chciałoby się na skraju ale …. dziecka „nie pozwalaju”. W tym roku święta na zachodzie, u Dzieci i wnuków.
  A dla Was kochani Dominiko i Tomku, zadowolenia i radości. Codziennie 🙂

  1. No tak, czyli Krystynka podróżować będzie… jak zawsze 🙂 Dużo, dużo zdrowia i szczęścia dla Ciebie i całej Twojej Rodziny. Pozdrawiamy świątecznie!

 3. a my sami, we dwoje, dzieci poplanowały wyjazdy. i dobrze, mnie spokoju i ciszy trzeba. wszystkiego naj dla was 🙂

 4. Dominiko, wymieniłaś prawie wszystkie smakołyki świąteczne oprócz moich ulubionych grzybów. Ale, ale, zwracam honor, przecież grzyby są na pewno w pierogach. 🙂
  Żarty na bok Dominiko kochana, ja Tobie i Twoim bliskim również życzę wszystkiego co najlepsze i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
  Dla bandy czworga również wszystkiego dobrego. 🙂
  Do życzeń uściski i całuski dołączam.

  1. Witaj Zyto 🙂 o tak grzyby z kapustą będą w pierogach, a w pierwszy dzień świąt zupa grzybowa.
   Kochana Zyto serdecznie dziękuję w imieniu całej naszej bandy za piękne życzenia. Dziękujemy bardzo, Tobie życzymy wspaniałych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Ściskam mocno!

 5. Cudownie ciepłych, spokojnych, kolorowych i pachnących Świąt, a w nowym roku jak najwięcej pomyślnych wydarzeń, miłych chwil i przyjaznych ludzi.
  Buziaki 🙂

 6. Dominiko, choć po Świętach już, to jeszcze śwìątecznie – samych dobrych leśnych duszków i słońca nad Sumówkiem. Jestem tak bardzo blisko – w Toruniu i znowu ominę Sumówko. Żal. Ale może kiedyś wreszcie się uda. Dziękuję za wytchnienie w waszym siedlisku, choć tylko wirtualne, ale też ważne.

  1. Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Ogromnie się cieszę, że nasze Siedlisko zdobyło kolejną sympatyczną duszę. Dziękuję raz jeszcze i zapraszam 🙂

 7. Życzę Wam wspaniałego roku – niech przyniesie same przyjemne zdarzenia, a każdy z jego 365 dni niech będzie wart zapamiętania ! Ściskam serdecznie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *