Galeria Art Radzikowscy

W Brodnicy zaistniała niezwykła Artystyczna Przestrzeń – Galeria  Art  Radzikowscy –

Ten nowopowstały Salon Sztuki doskonale wpisuje się w atmosferę, charakter i potrzeby miasta. Galeria stanowi rodzinne przedsięwzięcie Państwa Radzikowskich, którzy pragną  propagować różnorodne formy artystyczne;  malarstwo, rysunek, grafikę, fotografię, rzeźbę. Ideą Galerii jest zorganizowanie przestrzeni dla Twórców i ich dzieł, stworzenie możliwości komunikacji Artysty, jego prac z  Odbiorcą.  

Kilka dni temu w  Galerii Art Radzikowscy miał miejsce pierwszy Wernisaż. „Nasze Pojezierze” to tytuł zbiorowej wystawy fotografii amatorskiej miłośników Pojezierza Brodnickiego. Inicjatorką, autorką projektu i zarazem kustoszem Wystawy jest Beata Radzikowska. Patronat nad przedsięwzięiem sprawuje Stowarzyszenie Ostoja Brodnicka.

Oto kilka ujęć z piątkowego Wernisażu.


9 Replies to “Galeria Art Radzikowscy”

  1. Q tak byłam, wino piłam. Moje fotografie są dwie, z cyklu „Zimowe impresje”, jednak mnie samej na zdjęciach nie znajdziesz Ta dumna i urocza – to Muza pewnego Artysty :–))
   Pozdrawiam!

   1. Rzeczywiście Ciebie nie zauważyłem na zdjęciach, natomiast na zdjęciach nr 4 i 11 jegomość w jasnej marynarce odwrócony tyłem do obiektywu to chyba Tomasz a po jego lewej stronie to kto? ;-))
    Pozdrawiam

 1. Rozczytuję się w „siedliskowym blogu” od dłuższego czasu. Zawsze był dla mnie inspiracją, a często i mottem na kolejny tydzień. To wielki zaszczyt i dumni jesteśmy bardzo, że tym razem napisałaś Dominiko o nas.
  To Artyści i ich dzieła tworzą przestrzeń i nadają sens miejscu jakim jest Galeria. Spotkało nas wielkie wyróżnienie i mieliśmy dużo szczęścia – zaczynając projekt od wystawy prac tak wpaniałych i wrażliwych ludzi ze Stowarzyszenia „Ostoja Brodnicka”. Zapraszamy w każdą sobotę, w tę najbliższą w godz. 12-14. Beata

 2. Wystawa super i jesień w Sumówku również…:) Jak się mają rozchodniki olbrzymie? przyjęły się?
  pozdrawiam.
  Wróciłam na stare śmieci na Onecie…:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *