krok po kroku, krok po kroczku…

Z  okazji  Świąt Bożego  Narodzenia pragnę złożyć serdeczne życzenia, wszystkim sympatykom  bloga  oraz wszystkim obecnym i przyszłym  miłośnikom Siedliska  życzę zdrowych,  pogodnych,  spokojnych  Świąt, a w Nowym Roku  życzę wiele radości i życzliwości  oraz wielu  okazji by radość sprawiać, a  życzliwość  okazywać innym.

12 Replies to “krok po kroku, krok po kroczku…”

  1. Widzę Dominiczko świąteczne dekoracje w każdym domku a niektóre akcesoria znajome mi można wykorzystać cały Rok. Cudownie muszą wyglądać domki w świątecznych ozdobach. Bajecznie !!!! Podziwiamy Was Kochani…. a czego Wam życzymy to już wiecie.
    alutka i Zbyszek

    1. Dziękuję Alutko kochana, ozdoby są i dziękuję za nie nieustannie, nie wszystkie udało się zaprezentować, ale jestem dobrej myśli, może kiedyś światło sprzyjac będzie.. ucałowania!

  2. Piękne świąteczne zdjęcia! Kochana Dominiko, życzę Ci zdrowych i spokojnych Świąt, pełnych magii i prezentów:))) Przesyłam ucałowania:-)

  3. Dominiko, pełnych radości, ale i nutki zadumy, nadziei, wybaczania i miłości, tego wszystkiego co niesie ze sobą szczęście i ciepło, takie jak na Twoich zdjęciach.Oby nie zabrakło go w sercach. Pięknych Świąt!

  4. Wielu przyjemnych, światecznych chwil, a w nadchodzącym roku samych kolorowych, pogodnych dni, które długo będziesz wspominać. Duzo zdrowia, Dominiko !

  5. Dominiczko Moja Droga, pięknego N. R. Ci życzę, nich przyniesie wiele cudownych niespodzianek…. niech Ci się szczęści (pamiętam i mam w sercu)…. clisha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *