30 Replies to “polne, przydrożne kwiaty”

 1. Dla mnie te kwiaty to kwintesencja lata. To zestawienie czerwieni, bieli i niebieskiego zawsze mnie zachwyca. Piękne zdjęcia Dominiko.

 2. Zerwałam,już wzrokiem te chaby,rumianki i przecudne maki na jutrzejsze powitanie LATA …Piękny polny bukiet.Dziękuję Dominiczko !

  1. Alutko, uświadomiłaś mi właśnie, że juto zaczyna się lato. Dzisiaj, tak 40 min temu siedzieliśmy sobie na werandzie
   i było JASNO, a jutro (jak mówisz) będzie najdłuższy dzień
   w roku, trzeba to uczcić ;—-)) Buziaki!

 3. Ty to masz dobrze Dominiko, nie siejesz i nie orzesz a takie cudeńka masz w zasięgu wzroku i noska. U nas chyba bardziej trują bo maków i chabrów jak na lekarstwo

   1. Nie wiem na pewno, tak mniemam.
    A ta urocza, młoda dama z rowerem i bukiecikiem to najlepsza reklama Waszego Gospodarstwa. Pozdrów ją czule od Babci Krysi

 4. Chabry, maki i stokrotki…są zachwycające, choć rolnicy pewnie nie za bardzo je lubią…Ostatnio miałam okazję być z moimi wnuczkami na takim chabrowo-makowym polu…pięknie to wygląda…i w rzeczywistości i na Twych zdjęciach Dominiko:))) Pozdrawiam serdecznie:-)

   1. a ja pamiętam kąkole z dawnych lat. takie piękne, różowe.
    dawno ich nie widziałam….

 5. Wszystko piękne i pachnące.czuję jak słonko przygrzewa i chętnie za Agatką rowerem pojadę:) Serdecznie pozdrawiam!!!!

  1. Tegoroczne lato rozpoczęło się pięknie, prawdziwie letnio, bez ekstrawagancji termicznych, z odrobią deszczu pod słomkowym kapeluszem. Serdeczności!

   1. Dominiczko, toz to czarodziejki ogrod – pieknie! I pomyslec, ze to sama natura tak pieknie maluje i nie jeden malarz moglby jej pozazdroscic.

    Pozdrawiam serdecznie:)

 6. Przepiękne, po prostu przepiękne ! Natura fantastycznie je zestawiła i pokolorowała. A ten dwukolorowy maczek – dziki, jak sadzę ? – to mistrzostwo !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *