Skarlanka zmienia stan skupienia

…zimą, rzeka Skarlanka  jest równie piękna jak latem…  choć powalone drzewa na tle białego tła wydają się bardziej wyraziste w swej wymowie…

 

 

 

 

 

…stary,  nieczynny  młyn  zachwyca  połączeniem  polnego kamienia  i  prostotą  surowego  drewna…

 

 

…jasne promyki słońca nieśmiało połyskują na cienkiej  lodowej powierzchni…

 

 

 

…dryfujące kaczki przywołują myśli o oczekiwanej wiośnie…

 

 

…a wyrafinowane lodowe rzeźby pragną swojego samounicestwienia… tak przynajmniej mi się wydaje…

 

 

 

……

 

18 Replies to “Skarlanka zmienia stan skupienia”

    1. Pięknych ruin rzeczywiście jest sporo, już sobie wyobrażam jak by one elegancko wyglądały po Twoich pracach remontowych. Jak perełki!

      1. Raczysz sobie ze mnie dworować ale daruję bo życzliwie. Nienawidzę remontów!!!

  1. Dominiczko Kochana !te krajobrazowe zdjecia w Twoim wykonaniu zawsze są piękne i w każdych warunkach atmosferycznych można dostrzec ich piekno :-)) Uściski cieplusie Wam posyłamy.

  2. Dominiczko, każde Twoje zdjęcię to piękno zimy, niby mroźnej, zatrzymującej w bezruchu uczucia, oddech nawet, a jednak każde z nich jest poezją. Lodowe rzeźby, on już nigdy nie poczują staniu unicestwienia, bo pozwoliłaś im na zawsze pozostać na kliszy Twojej wrażliwości i artystycznego patrzenia na zdawałoby się całkiem prozaiczny świat. ucałowania!

  3. Kochana Dominiko, zima na Twoich fotografiach jest niezwykle piękna. Pokazujesz nam, jak pod wpływem niskich temperatur pomału krajobraz zmienia się w niezwykły, lodowy świat. Wszystkie zdjęcia są cudne, ale najbardziej urzekły mnie trzecie od góry i ostatnie. Ściskam Cię najmocniej i pozdrawiam:)))

  4. Napasłam oczy i inne zmysły pieknem zimy, ale teraz bardzo proszę, by stan skupienia rzeczki ewoluował w kierunku wiosny !!!.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *